Olejové barvy, Výtvarné centrum Chagall, Attila Vencel ART Ostrava, malíř, lektor, umělec

Olejové barvy „MASTER CLASS“- Saint Petersbug

Tyto olejové barvy nejvyšší kvality určené pro profesionální malbu, kterými malujeme i na mých kurzech malby, jsou již k dostání i v Ostravě ve Výtvarném Centru Chagall. (Repinova 1931/16, Moravská Ostrava - Přívoz, tel.: 596 133 342)

Jsou vyráběny z vysoce kvalitních pigmentů a pojidel na bázi speciálně upraveného lněného oleje s přídavkem přírodních pryskyřic - damary a mastixu.

Mimořádně intenzivní a čisté odstíny s vysokou světlostálostí, výbornou a hutnou konzistencí. Kvalitní pigmenty, jasné a syté barvy. Jsou balené v tubách o objemu 46ml.

Vřele všem doporučuji.
Výtvarné centrum Chagall: www.chagall.cz


Práce s hadřikem, rukou, špachtlí a štětcem, Attila Vencel ART Ostrava, malíř, lektor, umělec

Přípravné workshopy ke kurzům malby

Vážení přátelé. Na základě mých zkušeností a podnětů z kurzů malby, jsem pro vás připravil novou službu. Vám, kteří máte zájem o rychlejší progres a komplexnější rozvoj dovedností v malbě, mohou výrazně usnadnit vaši cestu, mé nové PŘÍPRAVNÉ WORKSHOPY.

Zejména je uvítají úplní nováčci, kteří ještě štětec, špachtli a hadřík nedrželi v ruce, ale mají obrovskou chuť a odhodlání se naučit něco nového a vyzkoušet si nové techniky. Na těchto workshopech se budeme věnovat čistě procvičování různých technik, takže nepůjde o namalování obrazu. Jde o procvičování motoriky, pohybů, držení a práce se štětcem, malířskou špachtlí, ale i hadříkem a prsty, jako plnohodnotnými pracovními nástroji.

Došel jsem k poznání, že pro mnohé z vás bývá problém sladit mysl a ruce tak, aby v byly schopny spolupráce. To znamená, abych byl schopný své představy nebo obraz viděného, ztvárnit a převést na plátno za použití malířských technik. Následně vám tyto workshopy mohou výrazně usnadnit práci na kurzech malby, už na konkrétních motivech a prohloubit váš zážitek a radost z tvorby. Stanete se svobodnějšími v malbě.

Tyto PŘÍPRAVNÉ WORKSHOPY NEJSOU PODMÍNKOU pro absolvování DVOUDENNÍCH KURZŮ MALBY. Je to další služba, v rámci komplexnější výuky a pomoc těm, kteří se jí rozhodnou využít dle vlastní svobodné vůle. Je to čistě na vás přátelé, na vašem rozhodnutí a uvážení, kolik času k procvičování technik si „naordinujete“. Tak, ať se vám dílo daří a hodně radosti z malování.

Pro PŘÍPRAVNÉ WORKSHOPY je vyhrazený jeden den v týdnu - vždy STŘEDA a dvě časové frekvence:
Frekvence č.1: od 10.00 do 13:00 hod.
Frekvence č.2: od 17.00 do 20.00 hod.

Ve formuláři „Zápis do kurzu malby“ si vyberte KÓD V3 a Do ZPRÁVY uveďte DATUM, TERMÍN - „STŘEDY“, o který máte zájem a čas - FREKVENCI č.1 nebo č.2.

Kapacita kurzu je omezena maximálně na 5 osob.

Zápis do kurzu zde.